CANIMIZ YANIYOR CANIMIZ!
Hüseyin COŞGUN

Hüseyin COŞGUN

CANIMIZ YANIYOR CANIMIZ!

26 Kasım 2016 - 14:35
loading...

İnsan haber izleyemez hale geldi... Bu yazım diğerlerinden daha farklı olacak emin olun, anadolunun içinden gelen bu kardeşiniz  daha önce hiç karşılaşmadığınız bir üslupla yazacak belki de!

Bu gün aldığım haberle gerçekten artık ''zıvanadan çıktım!'' bu satırları nasıl yazabiliyorum şu an kendime hayret ediyorum...!  

Başıma ağrılar girdi gözlerim doldu. Ama yazmalıyım.! Toplumumuzda bir nebze de olsa tepki çekmeli bu durum. Lütfen okuyun bu yazımı...

Bu toplum çok kozmopolit!

Birden fazla toplumu barındırırken birden fazla ahlaksızı, ırz düşmanını, pedofilisini, ensestini, itini, uğursuzunu, hainini, çakalını, yüzsüzünü, dürzüsünü barındırıyor. Maalesef ki barınabiliyor.!

Haberler arasında gezinirken gördüğüm bir haberle sinirlerim alt üst oldu... 

9 yaşında bir kız çocuğuna, bir kuzucuğumuza  arkadaşları ile oyun oynarken onu yanına çağırarak evine götüren çocukların ''dede'' diyebileceği bilmem kaç yaşındaki birisi cinsel istismarda bulunuyor...!

İşin daha da yürek burkan tarafı bundan sonra vuku buluyor. Yavrucak, girdiği bunalımdan çıkamıyor bunalımdan ötürü istemsizce altına kaçırmalar, tek başına kalamama'lar... Ve daha kötüsü yaşadığı bunalıma dayanamayıp;

DURUŞMADAN 2 GÜN ÖNCE STRESTEN KALP KRİZİ GEÇİRİP VEFAT EDİYOR!  DAHA BENİM SÖZÜM KALMADI....

SELAMETLE!...

SIRADAN BİR VATANDAŞ; HÜSEYİN...

Bu yazı 1367 defa okunmuştur .

Son Yazılar